Poloneza czas zacząć! - te słowa, zgodnie z tradycją, dały sygnał do szampańskiej zabawy na sto dni przed maturą. W sobotni wieczór tegoroczni maturzyści świetnie się bawili w rytmach najróżniejszych rodzajów muzyki. Chłopcy w eleganckich garniturach, dziewczęta w pięknych wieczorowych kreacjach bawili się do białego rana.

 

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenie chcielibyśmy życzyć Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt oraz spełniania marzeń w 2019 roku. Aby uczcić te święta 21 grudnia odbyły się w naszej szkole Jasełka przygotowane przez ks. Bartosza Strzemińskiego oraz panią Iwonę Wronkowska.

 

 

Kończy się pomału jubileuszowy rok 100 lecia odzyskania niepodległości. Chwytając jego ostatnie chwile klasa 1 Ti przeniosła się do roku 1918 by debatować o tym jak powinna wyglądać przyszła Rzeczpospolita. Głos zajmowali kolejno przedstawiciele najważniejszych ugrupowań politycznych tamtych czasów. Emocje, temperatura sporu a także umiejętności merytoryczne stały na bardzo wysokim poziomie.
 

Czas szybko leci. Dziś edukację w zakresie przedmiotów zawodowych kończą klasy czwarte. Przed nimi egzaminy zawodowe, studniówka, matura... Wiele wyzwań w krótkim czasie - gorąco Wam kibicujemy! Powodzenia!

 

 

 

 

Back to top