22 listopada klasy 3 TE, 2 TE oraz 1 TS wraz z opiekunami p. dyr. A. Zegarłowicz, p. B. Stefańska - Wojtczak oraz p. M. Sobiech uczestniczyły w Dniu Otwartym na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
Klasy Technikum Ekonomicznego miały szansę wysłuchać wykładów „Hazard? Nie, dziękuję”, „Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży” oraz „Rola i zadania psa w służbie celno-skarbowej”. Ponadto Izba Administracji Skarbowej w Warszawie zaprezentowała specjalistyczny wóz oraz sprzęt służby celno-skarbowej wykorzystywany przez funkcjonariuszy do prześwietlania bagaży podróżnych.
Klasa Technikum Spedycyjnego miała natomiast okazję uczestniczyć w zajęciach projektowych z elementami programowania pt. „Symulacja autonomicznego transportu miejskiego”, grze zespołowej „Organizacja procesów w nowoczesnym centrum logistycznym” oraz spotkać się z p. Pawłem Trelą- wielokrotnym mistrzem dryftu.
Nasz wyjazd na UTH zaowocował podpisaniem umowy o współpracy pomiędzy naszymi placówkami.

 

Back to top