Nasza szkoła od 2012 roku bierze udział w akcji Szlachetna Paczka. Pomogliśmy już 7 rodzinom z Milanówka i okolic. W tym roku przygotowaliśmy paczki również dla rodziny z Milanówka. Podstawowymi potrzebami rodziny była ciepła odzież na zimę, żywość trwała, środki czystości oraz ciepłe koce i ręczniki. Bardzo się cieszymy, że udało nam się nie tylko zabezpieczyć najpilniejsze potrzeby rodziny, ale również podarować nowy rower, komplet narzędzi i plecak. W sumie do rodziny pojechało 16 paczek. 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, rodzicom oraz absolwentom za okazane serce i zaangażowanie w naszą akcję. Podziękowania kierujemy również do mieszkańców Milanówka, którzy wsparli naszą akcję a szczególne wyrazy wdzięczności należą się darczyńcy za ufundowanie pięknego, nowego roweru.   

 

Back to top