Dnia 18.10.2023 r. w Milanówku odbyły się międzyszkolne zawody piłki nożnej.
Reprezentanci naszej szkoły po bardzo emocjonujących meczach zakończyli rywalizację na trzeciej pozycji w gronie pięciu szkół biorących udział w zawodach. Pojedynki były rozgrywane na bardzo wyrównanym poziomie o czym świadczy fakt, że aż trzy zespoły zakończyły rywalizację z taką samą liczbą punktów a o ostatecznym układzie zajętych miejsc decydował bilans bramkowy. Podczas gry nie zabrakło świetnej współpracy zawodników oraz widowiskowych akcji indywidualnych.
 
Drużyna w składzie:
Dominik Nowak
Wiktor Starbała
Jakub Chechłacz
Przemysław Siedlecki
Patryk Prażmo
Oliwier Korzębski
Dawid Adamczuk
Stanisław Dylewski
Maciej Kaczmarek
Mateusz Muś
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.⚽️🥉