Dnia 25.10.2023 r. w Grodzisku Mazowieckim odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w badmintona dziewcząt i chłopców. Reprezentanci naszej szkoły mogą zaliczyć swój występ do udanych, ponieważ rywalizacja zarówno dla dziewcząt jak i chłopców zakończyła się zdobyciem trzeciego miejsca.
 
Drużyna dziewcząt w składzie:
Maria Protasiuk,
Alicja Więckowska,
Daria Wachalik.
Drużyna chłopców w składzie:
Adam Kazimierski,
Michał Fabisiak,
Oskar Wierzbicki.
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
 

19.10.23 w Grodzisku Maz odbyły się mistrzostwa powiatu grodziskiego w szachach. Nasza czwórka- Hania, Wiktor, Wiktor i Oskar tym razem srebrna - o oczko wyżej niż rok temu. Za rok walczymy o złoto. GRATULUJEMY.

 

Dnia 2.10 w Jaktorowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna dziewczyn jak i chłopców zajęła wysokie II miejsca. Wszystkim reprezentującym zawodniczkom i zawodnikom Naszego BEMA GRATULUJEMY ! 🏃🏻‍♂️🥈

Dnia 18.10.2023 r. w Milanówku odbyły się międzyszkolne zawody piłki nożnej.
Reprezentanci naszej szkoły po bardzo emocjonujących meczach zakończyli rywalizację na trzeciej pozycji w gronie pięciu szkół biorących udział w zawodach. Pojedynki były rozgrywane na bardzo wyrównanym poziomie o czym świadczy fakt, że aż trzy zespoły zakończyły rywalizację z taką samą liczbą punktów a o ostatecznym układzie zajętych miejsc decydował bilans bramkowy. Podczas gry nie zabrakło świetnej współpracy zawodników oraz widowiskowych akcji indywidualnych.
 
Drużyna w składzie:
Dominik Nowak
Wiktor Starbała
Jakub Chechłacz
Przemysław Siedlecki
Patryk Prażmo
Oliwier Korzębski
Dawid Adamczuk
Stanisław Dylewski
Maciej Kaczmarek
Mateusz Muś
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.⚽️🥉
 
 

Dnia 16.03 w Międzyborowie odbyły się powiatowe zawody w siatkówkę chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce. W finale musieliśmy uznać wyższość zespołu ze szkoły z Grodziska. Za rok szykujemy się do rewanżu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy woli walki i zaangażowania! 🤝🙌🏐🥈