Lista zakwalifikowanych

Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. gen. J. Bema w Milanówku
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. gen. J. Bema w Milanówku

Potwierdzeniem woli wyboru klasy i zawodu w Zespole Szkół Nr 2 im. gen. J. Bema w Milanówku jest przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej, a w przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe (technikum) – także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu. Skierowanie na badania jest dostępne w sekretariacie szkoły.

 

Technik informatyk

  1. Bacior Aleksander
  2. Bykiw Alicja
  3. Czubowicz Kacper
  4. Gajewski Łukasz
  5. Gil Wiktor
  6. Grunberg Karol
  7. Gumny Filip
  8. Jarzębowski Błażej
  9. Jeziorksa Wiktoria
  10. Kaczmarek Jan
  11. Kornacki Stanisław
  12. Kuliński Jakub
  13. Makuch Kacper
  14. Malinowski Filip
  15. Maternik Kacper
  16. Mikusek Filip
  17. Misztal Bartosz
  18. Plawgo Wiktor
  19. Pomykała Wiktor
  20. Sawicka Ewa
  21. Siarnowski Jakub
  22. Strózik-Rytowski Szymon
  23. Szymański Filip
  24. Ślesiński Jurand
  25. Świercz Jakub
  26. Widlicka Wiktoria
  27. Wiktorko Maria
  28. Wojdalski Jan
  29. Wołowski Adrian
  30. Zajączkowski Szymon
  31. Zieliński Igor
  32. Zientała Maksymilian
  33. Żebrowski Kamil


Lista rezerwowa

1.Chrzanowski Artur
2. Chrzuszcz Dawid
3. Eksanow Antoni
4. Gogolewski Filip
5. Grochowski Damian

6. Hajdukiewicz Kacper
7. Hiliński Antoni
8. Karaśkiewicz Amelia
9. Krasa Bartłomiej
10. Legucki Mateusz

11. Łuczyński Jakub
12. Małolepszy Mateusz

13. Maternik Kacper
14. Matyjaszek Jakub
15. Piasek Kacper
16. Rizk Gabriel
17. Strakowski Filip
18. Tadzik Jakub
19.  Zaremba Mateusz

 

Technik spedytor

  1. Baranowski Kacper
  2. Bodych Katarzyna
  3. Chrzuszcz Dawid (lista rezerwowa w technikum informatycznym)
  4. Cichy Jakub
  5. Ciechański Kacper
  6. Demkiv Marian
  7. Drzewicki Kacper
  8. Fabisiak Michał
  9. Gawroński Michał
  10. Haba Kacper
  11. Janik Igor
  12. Janowski Sebastian
  13. Jędrzejewska Sandra (lista rezerwowa w liceum lingwistycznym)
  14. Kalinowski Kacper
  15. Kępa Aleksandra
  16. Kozłowski Paweł
  17. Krzysiak Justyna
  18. Kwiatkowski Igor
  19. Muranowicz Jakub
  20. Polańska Kinga
  21. Rzeczkowska Zuzanna
  22. Siwek Daniel
  23. Słowiński Adrian
  24. Smuga Mateusz
  25. Stegienko Marta
  26. Turek Mikołaj
  27. Urbański Łukasz
  28. Wardziak Piotr
  29. Wawer Janina
  30. Zientek Bartosz


Lista rezerwowa

1. Chyłek Julia
2. Jędrasik Jakub

3. Jurcewicz Patryk
4. Siedlecki Przemysław

 

Technik ekonomista/ Technik rachunkowości

TE

  1. Banasiewicz Patrycja
  2. Bandyra Stanisław
  3. Bugalski Mateusz
  4. Bulska Oliwia
  5. Duda Paweł
  6. Kowalczyk Cyprian
  7. Małkowska Aleksandra
  8. Mazurczak Oliwier
  9. Molenda Szymon
  10. Olender Oliwia
  11. Rutkowska Kamila
  12. Rylska Wiktoria
  13. Słapiński Michał
  14. Sobieraj Amelia
  15. Sobolewska Luiza
  16. Szymański Jan
  17. Świdzińska Aleksandra
  18. Tober Paweł
  19. Wojciechowska Klaudia
  20. Zalewska Wiktoria

TR

  1. Biedrzycki Szymon
  2. Jagielska Zuzanna
  3. Kuran Kamila
  4. Kuśpit Mateusz
  5. Sobol Kinga
  6. Szmigrodzki Filip
  7. Ślesińska Aleksandra
  8. Taraszewska Alicja
  9. Witaszek Bartosz

Technik organizacji turystyki

  1. Abramowski Aleksander
  2. Banaszek Wiktoria
  3. Bronowski Alexander
  4. Cwyl Katarzyna
  5. Dudziak Wiktoria
  6. Gronecki Jakub
  7. Janowiecka Wiktoria
  8. Just Matylda
  9. Kasztelan Igor (lista rezerwowa w liceum lingwistycznym)
  10. Kochanowski Bartłomiej
  11. Komosa Michał
  12. Kotowski Kazimierz
  13. Książek Karolina
  14. Kwasek Natalia
  15. Licińska Zofia (lista rezerwowa w liceum lingwistycznym)
  16. Markowska Martyna
  17. Migalska Weronika
  18. Oganesyan Oliwia
  19. Perzyńska Julia
  20. Piekarska Weronika
  21. Podbrożna Anna
  22. Ptak Jakub
  23. Ptak Maciej
  24. Rasztawicka Gabriela
  25. Stachura Emilia
  26. Suchecka Angelika
  27. Turos Wiktor
  28. Wdowiak Joanna
  29. Wojtczak Marta
  30. Zaremba Magda

Lista rezerwowa

  1. Bystrzycki Grzegorz
  2. Izdebska Laura
  3. Syperek Martyna
  4. Wolna Weronika

Liceum Ogólnokształcące - oddział lingwistyczny

  1. Augustyniak Zuzanna
  2. Banasik Lidia
  3. Borcuch Kacper
  4. Cader Zuzanna
  5. Freyberg Kamila
  6. Granat Igor
  7. Grochowski Damian (lista rezerwowa w technikum informatycznym)
  8. Jedyńska Maja
  9. Kitlińska Oliwia
  10. Kluba Natalia
  11. Kopka Julia
  12. Kulbicki Jan
  13. Kursa Michalina
  14. Kwiatkowska Paulina
  15. Magryta Weronika
  16. Malinowska Antonina
  17. Małolepszy Mateusz (lista rezerwowa w technikum informatycznym)
  18. Matuszewski Igor
  19. Nowak Natalia
  20. Oszczyk Lidia
  21. Przybylski Jakub
  22. Pytel Oliwia
  23. Rewkowska Zuzanna
  24. Ruszkowska Weronika
  25. Sadowska Alicja
  26. Skiba Dawid
  27. Skwarek Małgorzata
  28. Sokołowski Miłosz
  29. Stefaniak Klaudia
  30. Szelągowski Wojciech
  31. Walichnowska Alicja
  32. Wojenka Natalia
  33. Woźniak Adrianna
  34. Żuber Borys

    Lista rezerwowa

    1. Kwasek Natalia
    2. Jędrzejewska Sandra
    3. Kasztelan Igor
    4. Makarewicz Laura

    5. Licińska Zofia

Od 15 czerwca rusza elektroniczna rekrutacja kandydatów do szkół ponadpodstawowych.

1. Wejdź na stronę:

https://powiatgrodziski.edu.com.pl/kandydat/app/apply/index.xhtml

i postępuj zgodnie z instrukcją na stronie.

2. Po zarejestrowaniu należy wydrukować wniosek podpisany przez przynajmniej jednego z opiekunów. Następnie kandydat musi złożyć wniosek w szkole lub wysłać skan wniosku na maila szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej należy dostarczyć do 10 lipca do placówki pierwszego wyboru, a świadectwa z egzaminu ósmoklasisty będą przyjmowane od 31 lipca do 4 sierpnia.

4. Lista kandydatów zakwalifikowanych do szkoły zostanie ogłoszona 12 sierpnia na terenie szkoły i na stronie internetowej.

 

Z naszą ofertą możesz zapoznać się w zakładce Rekrutacja/Informacje dla kandydatów.

 

Back to top