Dnia 09.02.2024 r. w Międzyborowie odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt.
 
Reprezentantki naszej szkoły po bardzo emocjonujących meczach zakończyły
rywalizację na trzeciej pozycji.
Skład reprezentacji szkoły:
Julia Kopka,
Weronika Duda,
Patrycja Baska,
Katarzyna Cieślak,
Natalia Kwasek,
Paulina Zabiżewska,
Julia Wydrzyńska,
Zuzanna Wiśniewska,
Julia Grzebalska.
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
 
 
{gallery}rs_2023_2024/zawody_sportowe_piłka_2024{/gallery}
Dnia 18.12.2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej CAiIS w Grodzisku Mazowieckim odbyły się międzyszkolne zawody koszykówki. Reprezentanci naszej szkoły zakończyli rywalizację na czwartej pozycji. Mecze były rozgrywane na wysokim poziomie, a o ostatecznych rezultatach decydowały niewielkie różnice punktowe. Podczas gry chłopcy zaprezentowali wiele doskonałych akcji zespołowych, a także indywidualnych, którymi zadziwili publiczność.
Skład drużyny:
- Paweł Piątkowski,
- Wiktor Starbała,
- Bartosz Lubas,
- Dominik Nowak,
- Adam Głowacki,
- Kacper Tchórznicki,
- Mateusz Majewski,
- Stanisław Dylewski,
- Dominik Szymczak,
- Paweł Zdunek,
- Aleksander Shnoda,
- Franciszek Ochman.
Dziękujemy za zaangażowanie i walkę do samego końca.
 
 
 
Dnia 25.10.2023 r. w Grodzisku Mazowieckim odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w badmintona dziewcząt i chłopców. Reprezentanci naszej szkoły mogą zaliczyć swój występ do udanych, ponieważ rywalizacja zarówno dla dziewcząt jak i chłopców zakończyła się zdobyciem trzeciego miejsca.
 
Drużyna dziewcząt w składzie:
Maria Protasiuk,
Alicja Więckowska,
Daria Wachalik.
Drużyna chłopców w składzie:
Adam Kazimierski,
Michał Fabisiak,
Oskar Wierzbicki.
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
 
Dnia 18.12.2023 r. w nowej hali sportowej w Grodzisku Mazowiecki odbyły się zawody powiatowe w koszykówkę dziewcząt.
Po dzielnej walce nasze dziewczęta w pięknych, jaskrawych, nowych strojach zajęły 2 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 🥈🏀
 
 
 
 

19.10.23 w Grodzisku Maz odbyły się mistrzostwa powiatu grodziskiego w szachach. Nasza czwórka- Hania, Wiktor, Wiktor i Oskar tym razem srebrna - o oczko wyżej niż rok temu. Za rok walczymy o złoto. GRATULUJEMY.