Dnia 18.12.2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej CAiIS w Grodzisku Mazowieckim odbyły się międzyszkolne zawody koszykówki. Reprezentanci naszej szkoły zakończyli rywalizację na czwartej pozycji. Mecze były rozgrywane na wysokim poziomie, a o ostatecznych rezultatach decydowały niewielkie różnice punktowe. Podczas gry chłopcy zaprezentowali wiele doskonałych akcji zespołowych, a także indywidualnych, którymi zadziwili publiczność.
Skład drużyny:
- Paweł Piątkowski,
- Wiktor Starbała,
- Bartosz Lubas,
- Dominik Nowak,
- Adam Głowacki,
- Kacper Tchórznicki,
- Mateusz Majewski,
- Stanisław Dylewski,
- Dominik Szymczak,
- Paweł Zdunek,
- Aleksander Shnoda,
- Franciszek Ochman.
Dziękujemy za zaangażowanie i walkę do samego końca.
 
 
 
Dnia 18.12.2023 r. w nowej hali sportowej w Grodzisku Mazowiecki odbyły się zawody powiatowe w koszykówkę dziewcząt.
Po dzielnej walce nasze dziewczęta w pięknych, jaskrawych, nowych strojach zajęły 2 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 🥈🏀
 
 
 
 

19.10.23 w Grodzisku Maz odbyły się mistrzostwa powiatu grodziskiego w szachach. Nasza czwórka- Hania, Wiktor, Wiktor i Oskar tym razem srebrna - o oczko wyżej niż rok temu. Za rok walczymy o złoto. GRATULUJEMY.

 

Dnia 25.10.2023 r. w Grodzisku Mazowieckim odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w badmintona dziewcząt i chłopców. Reprezentanci naszej szkoły mogą zaliczyć swój występ do udanych, ponieważ rywalizacja zarówno dla dziewcząt jak i chłopców zakończyła się zdobyciem trzeciego miejsca.
 
Drużyna dziewcząt w składzie:
Maria Protasiuk,
Alicja Więckowska,
Daria Wachalik.
Drużyna chłopców w składzie:
Adam Kazimierski,
Michał Fabisiak,
Oskar Wierzbicki.
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
 
Dnia 18.10.2023 r. w Milanówku odbyły się międzyszkolne zawody piłki nożnej.
Reprezentanci naszej szkoły po bardzo emocjonujących meczach zakończyli rywalizację na trzeciej pozycji w gronie pięciu szkół biorących udział w zawodach. Pojedynki były rozgrywane na bardzo wyrównanym poziomie o czym świadczy fakt, że aż trzy zespoły zakończyły rywalizację z taką samą liczbą punktów a o ostatecznym układzie zajętych miejsc decydował bilans bramkowy. Podczas gry nie zabrakło świetnej współpracy zawodników oraz widowiskowych akcji indywidualnych.
 
Drużyna w składzie:
Dominik Nowak
Wiktor Starbała
Jakub Chechłacz
Przemysław Siedlecki
Patryk Prażmo
Oliwier Korzębski
Dawid Adamczuk
Stanisław Dylewski
Maciej Kaczmarek
Mateusz Muś
 
Gratulujemy zdobycia brązowych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.⚽️🥉