Już po raz szósty nasza szkoła we współpracy z Milanowskim MOK zorganizowała warsztaty dla młodzieży w ranach „Twórczej Nocy”. Uczniowie mogli sprawdzić swoje możliwości wokalne, aktorskie, taneczne, matematyczne. Miło spędziliśmy czas, biorąc udział w zajęciach z robotyki, drukarki 3D, kreatywnego myślenia, grając w gry planszowe, czy słuchając opowieści o ciekawych wyprawach podróżniczych. Można było również wykonać własną kartkę walentynkową oraz podziwiać wystawy talentów prezentujące prace i zainteresowania naszych uczniów. Wieczór uświetnił koncert Milanowskiej Orkiestry Dętej oraz wokalistów i zespołów muzycznych.

Wszystkim wykonawcom, osobom prowadzącym warsztaty oraz młodzieży biorącej udział w tym wydarzeniu, serdecznie dziękujemy.