Informujemy, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.


Harmonogram programu szczepień uczniów:
I tydzień września – przekazanie informacji uczniom i rodzicom o przebiegu i procedurach akcji szczepień wśród uczniów,
II tydzień września – zbieranie deklaracji o udziale w szczepieniu COVID -19 oraz zgłoszenie listy chętnych do punktu szczepień,
( deklaracje są zbierane do 8 września do godziny 12.00)
III tydzień września – od 13 do 19 września będą prowadzone szczepienia w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 maja 57


Dokument deklaracji będzie można pobrać na miejscu w szkole lub na strony internetowej http://www.zsbem.pl>www.zsbem.pl w zakładce dokumenty dla ucznia - dokumenty na szczepienia.


Do szczepień mogą również zgłosić się członkowie rodziny ucznia.