Z tej strony zespół AstroBem,
Witamy ponownie!

Ostatnio udało nam się wysłać drugi raport (CDR), który przedstawił nasze prototypy i pierwsze implementacje pomysłów. Jurorzy ocenili nasz raport i jesteśmy dalej w grze! Teraz jednak czeka nas najważniejszy etap konkursu. Budowa i pełne oprogramowanie CanSata oraz końcowe wyniki naszych prac, które zadecydują o tym czy uda nam się wystrzelić satelitę. Korzystając ze szkolnych drukarek 3D, wydrukowaliśmy skorupę CanSata, a środki przekazane od naszego sponsora - CloudFerro - pozwalają nam na kupno niezbędnej elektroniki do udoskonalenia naszej satelity. Już 20 marca wysyłamy nasz ostatni raport, więc pracujemy co tchu, żeby móc reprezentować naszą szkołę w finałach. Wracamy do pracy, a wy trzymajcie za nas kciuki!

Bez odbioru, AstroBem!

Link do naszej strony internetowej:

Oraz do naszej strony na Facebooku:

Oficjalny skład zespołu AstroBem:

Anna Krzyczkowska - Nasza falicytatorka

Łukasz Kocielnik - Nasz Lider, Programista

Maksymilian Domański - Dokumentacja

Wiktor Plawgo - Programowanie

Jan Kaczmarek - Outreach i Social Media

Jan Michalak - Testy i Strona Techniczna

Adrian Wołowski - Programista i Tester Sensorów

   

Nieoficjalny skład zespołu:

Franek Zarzycki

Krzysztof Siwiński

Wiktor Góral

Piotr Główka

Kacper Grupa

Michał Rowiński

Mateusz Suwalski

Rafał Durka

Paweł Szymański

Szymon Wilczyński