W Dniu Święta Szkoły „BEMONALIA” 24.03.2023 r. odbył się Międzyszkolny Turniej E-Sportowy w grach komputerowych „BEMLEAGUE” o puchar dyrektora.
Do finałowych rozgrywek w grze „League of Legend” po długich eliminacjach dostały się drużyny „Team Cieplaków” (Olaf Kostrzewa, Dawid Kalicy, Krzysztof Krasa, Eryk Godlewski, Bartosz Górzny – wszyscy z klasy 4ABi)
Oraz Jungle Difference (Góral Wiktor 2Tip, Kacper Kubacki 1 Tip, Hubert Kaczanowski 4ABI, Miłosz Skorupa 4ABi, Adam Kazimierski 1Tip).
Po zaciętej walce 1 miejsce zajęła drużyna Cieplaków i to oni cieszyli się ze zdobycia pucharu i nagród.
W rywalizacji indywidualnej 1 miejsce zajął uczeń z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Milanówku Igor Powierża, który pokonał Krzysztofa Krasę.
Po wyczerpujących rozgrywkach i rozdaniu nagród był też czas na wspólną pizzę.
W organizację turnieju pod okiem Pana Grzegorza Lichtarskiego i Pana Pawła Świeczki zaangażowani byli następujący uczniowie Kacper Wiśniewski 4Ipa, Igor Grabowski 4Ipb, Leon Trocki 4IPB, Jakub Wojciechowski 4IPB, Dominik Wiśniewski 2 Tip. Dla nich należą się duże brawa i podziękowania bo pracy przy organizacji było dużo, a same eliminacje trwały długo.